Warszawa (Mokotów)

Szanowni Państwo,

Na mocy umowy podpisanej z m.st. Warszawą od 1 Sierpnia 2014 r. do 31 Lipca 2017 r. (przez 36 miesięcy) firma Lekaro będzie realizowała odbiór odpadów komunalnych na terenie Mokotowa. Po tym wdrożeniu firma Lekaro będzie obsługiwała łącznie 6 dzielnic (Mokotów, Praga Pn, Praga Płd, Wawer, Rembertów, Wesoła)

W ramach systemu firma Lekaro będzie odbierała odpady komunalne z budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz firm.

W związku z tym, jest nam niezmiernie miło, gdyż biało- pomarańczowe, nowoczesne pojazdy firmy Lekaro obiorą odpady także z Państwa nieruchomości na Mokotowie.

Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie i wiedzę, jak również wdrożenia systemu w prawobrzeżnej Warszawie, postaramy się, aby wdrożenie nowego systemu, jak i docelowy odbiór odpadów odbyło się sprawnie  i mało inwazyjnie. Dołożymy wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni ze świadczonych przez nas usług.

Wszelkie informacje dotyczące nowego systemu odbioru odpadów znajdują się w poniższych zakładkach. Informacje będą na bieżąco uzupełniane i rozszerzane.:

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak będzie wyglądał odbiór odpadów i co dzieje się z odpadami w zakładzie Lekaro zapraszamy do zapoznania się z materiałem: Droga Śmiecia.

W razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:

  • e-mail: warszawa@lekaro.pl
  • infolinia: 22 112 02 84

Zachęcamy również Państwa do pozostawienia swoich danych kontaktowych poprzez formularz, co pozwoli nam informować państwa na bieżąco o wszelkich zmianach i aktualizacjach.